Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

Psi k adopci

Zuzana

dog.jpg

Fena, kříženec střední velikosti, věk 12 let. Je hodná, bezkonfliktní, vychovaná, zvyklá v bytě. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem.

Lars

psik.jpg

Pes, kříženec menší velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, bezkonfliktní, nenáročný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Lojza

osi.jpg

Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 4 roky. Je hodný, bezkonfliktní, poslušný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Whimpy

jgj.jpg

Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je hodný, hravý. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Amála

imageresize.jpg

Feny, NO, věk asi 2 roky. Přišla velmi vyplašená, vystresovaná. Už je v pohodě. Je hodná,aktivní,poslušná. 
Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Byla předána údajnou nálezkyní z Aše.

Sára

sara.jpg

Fena křížence LR, věk asi 8 let. Je hodná, nekonfliktní, nenáročná. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Amála

no.jpg

Fena, NO, věk asi 2 roky. Je hodná, ale zatím velmi plachá. Byla předána MP Cheb údajnou nálezkyní z Aše, jako nalezená v Chebu. Fenu nikdo nehledá. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Dag

dag.jpg

dag2.jpg

Pes, kříženec LR větší velikosti, věk asi 5 let. Je hodný, přátelský, bezkonfliktní. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Na těle má ránu zřejmě po výstřelu. 

Bobina

bobina.jpg

Fena, kříženec NO, věk asi 5 let. Je hodná, přátelská, bezkonfliktní, nenáročná. Byla údajně nalezena spolu s Bobem v Lubech. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Bob

bob.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 7 let. Je hodný, chytrý učenlivý, přátelský. Údajně byl nalezen spolu s Bobinou v Lubech. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

  Snoop

stazeny-soubor.jpg

Pes, kříženec american bully, věk 1,5 roku. Má test DNA. Importován z Anglie. Pes pouze pro zkušené a znalce plemene. Je mohutný, silný, váha více jak 45 kg. Je nejistý a nevyrovnaný. Rodina se ho začala bát, pokousal. K dětem nedoporučuji-zatím. Myslím, že bude v pohodě. Potřebuje vyrovnaného a klidného majitele s dostatečnou autoritou, který ho bude mít rád. O psa bylo velmi dobře postaráno, jen podceněna výchova. 

Tom

stazeny-soubor--3-.jpg

Pes, kříženec větší velikosti, věk asi 1,5- 2 roky. Byl nalezen v Rotavě. Je hodný, vyrovnaný přátelský. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Daimond

diamond.jpg

Pes, AST, věkk asi 2 roky. Jen pro zkušené a znalce plemene. Nevhodný do smečky a k jiným zvířatům.

Bára

bara.jpg

Fena, kříženec střední velikosti, věk asi 7 let. Je hodná, klidná, vyrovnaná. Majitel se ozval, ale doposud si fenu nevyzvedl. Pes byl předán MP Cheb.

Gery

gery.jpg

Pes, pitbul. Údajně předán MP Cheb cizineckou policií, že jim ho dala nějaká žena, ale neví jaká. Pes byl předán na hranici katastru. Majitel se samozřejmě neozývá. V protokolu nálezce je uveden Horní Slavkov, tak nevím, kdo opět lže. Pes je hodný, na psy agresivní. Na vodítku táhne. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Flek

flek.jpg

Staroušek hladkosrstý jezevčík, věk 17 let. Páníček ze Sokolovska se o něho nemůže starat z vážných zdravotních důvodů, proto musel do útulku. Je hodný, nenáročný, zdravý. Hodí se do bytu na dožití. 

Ben

ben.jpg

Kříženec teriéra střední velikost. Žil spolu s jezevčíkem Flekem, věk asi 4 roky. Jeho páníček vážně onemocněl a kluci museli do útulku. Je hodný, aktivní. Hodí se do bytu i  k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Sanny

barney.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 1 rok. Je silný a velmi nevychovaný, na vodítku táhne. Je nutná výchova a usměrnění jeho temperamentu. Byl předán nálezkyní MP Cheb i s vodítkem, hledá se jeho majitel. Samozřejmě ho nikdo nehledá. 

Vasil

vasil.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1 rok. Je hodný, klidný vyrovnaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Jen pro znalce plemene. Hledá se jeho majitel. Údajně nalezen v Jindřichovicích.

Sam

pes.jpg

Pes, kříženec LR-AST, věk asi 10-12 měsíců. Je hodný, bezkonfliktní, hravý, rád se mazlí. Údajně se ho úmyslně zbavil jeho majitel. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Bady

bady.jpg

Pes, kříženec, věk asi 6 let. Je agresivní, všechno demoluje. Pokousal majitele, který se ho jednoduše zbavil.

Gaston

05b4d3ca-f897-4d8e-8d30-85b24d47f67a.jpeg

Pes, RTW, věk 4 roky. Je vyrovnaný, vychovaný, dobře hlídá. Nevhodný do smečky i k jiným zvířatům. Hodí se pro zkušeného člověka a znalce plemene. Hodí se na hlídání i jako společník.

Bill

5.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1-2 roky. Je hodný, ale údajně ho majitel mlátil a choval se k němu dost nevybíravě. Pes se z počátku bojí a může být agresivní ze strachu. Pes pouze pro znalce plemene. Pes má údajně patřit majiteli z Rotavy.

Kangalové

dscn2809.jpg

dscn2870.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty! Zdravotní stav psů se velmi zlepšil. Přibrali a dostávají kvalitní krmivo. Více fotografií zde

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi byli ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány.

Haidy

fena.jpg

Fena, kangal, věk? Byla nalezena spolu se psem stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pouze pro velmi zkušené a znalce plemene! Psi byli ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány. Čipovaná, neregistrovaná v ČR.

Sorbon

dscn2707.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání. Více fotografií zde

Ken

dsc_0289.jpg

Z ašské smečky- vůdce. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, ale velmi bázlivý. Psi byli velmi zanedbaní.

Dája

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Měli vnitřní i vnější parazity. 

Nelin

dsc_0293.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je plachý, velmi bázlivý, nesocializovaný. Psi byli velmi zanedbaní.

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 1, 5 roku. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid. Více fotografií zde

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji. Více fotografií zde

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 4 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 5 let. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 10 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný. Více fotek zde

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 12 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lojza

(Martina, 12. 4. 2019 14:00)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda Lojza už našel domov? Nebo zda je ještě u vás a mohla bych se na něj přijedst podívat?
Děkuji Martina

Chtěla bych sama

(Nicol Svobodová, 1. 4. 2019 15:44)

Přesně se ke mně hodí

Granule pro psy

(Thoms, 13. 1. 2019 1:54)

Kvalitní granule pro psy https://www.petservis.cz/granule-pro-psy/