Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

Psi k adopci

Gery

gery.jpg

Pes, pitbul. Údajně předán MP Cheb cizineckou policií, že jim ho dala nějaká žena, ale neví jaká. Pes byl předán na hranici katastru. Majitel se samozřejmě neozývá. V protokolu nálezce je uveden Horní Slavkov, tak nevím, kdo opět lže. Pes je hodný, na psy agresivní. Na vodítku táhne. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Alík

alik.jpg

Pes, kříženec menší až střední velikosti, věk asi 10-12 měsíců. Byl předán MP Cheb obyvatelkou opět ulice Hálkova. Neustále se z této ulice vozí psy na útulek. Pes přišel velmi vystrašený, vystresovaný, ale už je v pohodě. Je hodný, hravý, nekonfliktní. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem. 

Lussy

stazeny-soubor--3-.jpg

Fena, aljašský malamut, věk 5 let. Je hodná, mazlivá. Hodí se k domu se zahradou a dobrým oplocením.

Zuzana

stazeny-soubor--2-.jpg

Fena, kříženec velikosti, věk 11 let. Je hodná, vychovaná v bytě, nekonfliktní. Přišla se Sokolova. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Flek

flek.jpg

Staroušek hladkosrstý jezevčík, věk 17 let. Páníček ze Sokolovska se o něho nemůže starat z vážných zdravotních důvodů, proto musel do útulku. Je hodný, nenáročný, zdravý. Hodí se do bytu na dožití. 

Ben

ben.jpg

Kříženec teriéra střední velikost. Žil spolu s jezevčíkem Flekem, věk asi 4 roky. Jeho páníček vážně onemocněl a kluci museli do útulku. Je hodný, aktivní. Hodí se do bytu i  k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Body

novy-pes.jpg

Pes, kříženec malé až střední velikosti. Byl nalezen opuštěný v Kraslicích, hledá se jeho majitel. Je hodný. Byl vystrašený, nedůvěřivý, ale rychle si zvyklHodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.  

Sanny

barney.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 1 rok. Je silný a velmi nevychovaný, na vodítku táhne. Je nutná výchova a usměrnění jeho temperamentu. Byl předán nálezkyní MP Cheb i s vodítkem, hledá se jeho majitel. Samozřejmě ho nikdo nehledá. 

Vasil

vasil.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1 rok. Je hodný, klidný vyrovnaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Jen pro znalce plemene. Hledá se jeho majitel. Údajně nalezen v Jindřichovicích.

Sam

pes.jpg

Pes, kříženec LR-AST, věk asi 10-12 měsíců. Je hodný, bezkonfliktní, hravý, rád se mazlí. Údajně se ho úmyslně zbavil jeho majitel. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. 

Flíček

img_6632.jpg

Pes, hladkosrstý foxteriér, věk asi 2 roky. Je hodný, nekonfliktní. Nemá čip ani tetování. Odchycen v Kraslicích. Vhodný do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Zbavila se ho majitelka.

Bady

bady.jpg

Pes, kříženec, věk asi 6 let. Je agresivní, všechno demoluje. Pokousal majitele, který se ho jednoduše zbavil.

Gaston

05b4d3ca-f897-4d8e-8d30-85b24d47f67a.jpeg

Pes, RTW, věk 4 roky. Je vyrovnaný, vychovaný, dobře hlídá. Nevhodný do smečky i k jiným zvířatům. Hodí se pro zkušeného člověka a znalce plemene. Hodí se na hlídání i jako společník.

Bill

5.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1-2 roky. Je hodný, ale údajně ho majitel mlátil a choval se k němu dost nevybíravě. Pes se z počátku bojí a může být agresivní ze strachu. Pes pouze pro znalce plemene. Pes má údajně patřit majiteli z Rotavy.

Kangalové

dscn2809.jpg

dscn2870.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty! Zdravotní stav psů se velmi zlepšil. Přibrali a dostávají kvalitní krmivo. Více fotografií zde

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi byli ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány.

Haidy

fena.jpg

Fena, kangal, věk? Byla nalezena spolu se psem stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pouze pro velmi zkušené a znalce plemene! Psi byli ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány. Čipovaná, neregistrovaná v ČR.

Sorbon

dscn2707.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání. Více fotografií zde

Ken

dsc_0289.jpg

Z ašské smečky- vůdce. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, ale velmi bázlivý. Psi byli velmi zanedbaní.

Dája

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Měli vnitřní i vnější parazity. 

Nelin

dsc_0293.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je plachý, velmi bázlivý, nesocializovaný. Psi byli velmi zanedbaní.

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 1, 5 roku. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid. Více fotografií zde

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji. Více fotografií zde

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 4 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 5 let. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 10 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný. Více fotek zde

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 12 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Granule pro psy

(Thoms, 13. 1. 2019 1:54)

Kvalitní granule pro psy https://www.petservis.cz/granule-pro-psy/