Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Psi k adopci

Psi k adopci

Dora

dora.jpg

Fena, kříženec LR, věk asi 3 roky. Údajně nalezena 13.11. před panelákem Přátelství 6 na Skalce. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Vhodná k dětem.

Nero

cert.jpg

Pes, kříženec pudla střední velikosti, věk asi 5-6 let. Je hodný, ale k dětem nedoporučuji. sem tam vrčí, ale není agresivní. Hodí se do bytu i k domu se zahradou.

Sorbon

stazeny-soubor.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání.

Štěňata- všechna zamluvena!

stazeny-soubor--6-.jpgstazeny-soubor--5-.jpg

Štěňata, 3 feny, narozeny 24.10. K odběru budou na Štědrý den. Nejsou samozřejmě nabízeni jako vánoční dárek! Budou to kříženci střední velikosti.

Snížek

stazeny-soubor--4-.jpg

Pes, kříženec špice, věk asi 8-10 let. Je hodný, klidný, nekonfliktní i ve smečce. Hůře slyší. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Beny

stazeny-soubor--3-.jpg

Pes, kříženec malé až střední velikosti, věk asi 4 měsíce. Jeho majitel si k nám dal na hotel. Psa si nevyzvedl a telefon nezvedá. Majitel je z Německa (Marktredwitz) Je zvyklý v bytě a na děti.

 

Denis

stazeny-soubor--1-.jpg

Pes, LR nebo jeho kříženec, věk 7 let. Je to velký silný pes. Na útulek byl přivezen MP Cheb asi 50x. Má nezodpovědného majitele, kterého nikdo neřeší. Nechce být zavřený. Je zvyklý být se svým pánem na volno. Potřebuje volnost, jinak vše demoluje a snaží se dostat ven. Vhodný k domu se zahradou. Vhodný k dětem.

 

 

Ken

dsc_0289.jpg

Z ašské smečky- vůdce. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, ale velmi bázlivý, zanedbaný.

Dája

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Mají vnitřní i vnější parazity.

Nelin

dsc_0293.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je plachý, velmi bázlivý, nesocializovaný, zanedbaný.

Bobina

dsc_0264.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk Je slepá- na 1 oko. Myslím si, že je to tím, že všichni psi jsou příbuzní a křížili se mezi sebou. Je velmi plachý, zanedbaný.

Keny

dsc_0261.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, mladý (1 rok?). Je velmi vystresovaný, nesocializovaný.

Polina

dsc_0312.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk? Je vystresovaná, nesocializovaná.

Bobeš

dsc_0346.jpg

Z Ašské množírny. Pes, kříženec střední velikosti, věk Je slepý- úplně. Myslím si, že je to tím, že všichni psi jsou příbuzní a křížili se mezi sebou. Je velmi plachý, zanedbaný. 

Borůvka

fenka.jpg

Fena, kříženec kokršpaněla, věk asi 8 let a více. Je nejspíše hluchá, ale hodná, nekonfliktní. Neustále vyhlíží páníčka. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Vhodná k dětem.

Olin

20048631_1594937997191814_1535877161_o.jpg

Pes, kříženec, věk asi 10 let. Špatně slyší a vidí. Toulal se asi týden v Kraslicích, Projevuje se agresivně, ale spíše pouští jen hrůzu. Potřeboval by někde dožít. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. 

Rasty

rasty.jpg

Pes, kříženec větší velikosti, věk asi 1 rok. Je hodný, ale vystresovaný a vystrašený. Potřebuje pomalý a klidný přístup. Psy moc nemusí. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Byl zanedbaný. Měl dredy, které jsou již ostříhané. 

Rex

dsc_9470.jpg

Pes, kříženec jezevčíka, věk asi 8-10 let. Je velmi hodný,  mazlivý. Byl nalezen opuštěný v Rotavě. Je to dědoušek, který určitě ocení teplý pelíšek. Má rád pohodlí. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 10-12 měsíců. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid.  

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji.

Ralf

dsc_9461.jpg

Pes, kříženec střední velikosti. Nalezen opuštěný v Aši. Přišel velmi vystresovaný, agresivní ze strachu. Byl také velmi zanedbaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Nemá rád určitý typ lidí.

Jeff

dsc_9431.jpg

Pes, kříženec AST, věk 3 roky. Je hodný, vychovaný, miluje děti. Za plotem hlídá, ale jinak je to dobrák. Do bytu i k domu se zahradou.

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

Dewill Fabero Bohemica

img_20160625_142819.jpg

Pes, NO, věk 12 let. Na dožití, ke střežení objektu. Je dobrý hlídač, v perfektní kondici. Nevhodný k dětem!

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 3 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 4 roky. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 9 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný. Více fotek zde

Baky

dsc_0540.jpg

Pes, kříženec pitbula, věk asi 14 let. Je hodný, vychovaný, nekonfliktní, chytrý, ale nemá rád chlapy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Baky už je starý, má nádor varlat, ale jinak je v pohodě. Baky je ve virtuální adopci a na útulku zřejmě dožije. Je tam doma. Již je bezproblémový. Je nejčastěji venčeným psem návštěvníky útulku. Více fotek zde

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 11 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde