Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

Mayla a 5 štěňat

mayla.jpg

stenata.jpg

Fena, kříženec menší velikosti, věk asi 1-2 roky s pěti štěňaty. Je hodná, bezkonfliktní. Hodí se dobytu. Hodí se k dětem. Štěňata jsou 3 kluci a 2 holky. Všichni budou k adopci koncem září. 

Felix

felix.jpg

Pes, kříženec menší velikosti, věk asi 1 rok. Jmenuje se Felix. Je hodný, bezkonfliktní. Psů se bojí. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem. Má nemocné oční víčko. Zřejmě proto se ho někdo zbavil.

Beny

beny.jpg

Pes, pinč, věk 2 roky, pes. Je hodný, vychovaný. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem. 

Saly

saly.jpg

Fena, kříženec, věk asi 10  měsíců. Údajně nalezena v Chebu na zastávce. Předala ji nálezkně ze Skalné. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem.

Zůza

zuza.jpg

Fena, kříženec, věk asi 2 roky. Byla přivázána u útulku. Je velmi vystresovaná, agresivní ze strachu. K dětem zatím nedoporučuji. Bude trvat delší dobu než bude znovu věřit lidem. Hodí se do bytu i k domu se zahradou.

Jůlinka

julinka.jpg

Fena, kříženec, věk asi 7-8 let. Je hodná, zvyklá v bytě. Její majitel se o ni nemohl ze zdravotních důvodů dále starat. 

Gaston

05b4d3ca-f897-4d8e-8d30-85b24d47f67a.jpeg

Pes, RTW, věk 4 roky. Je vyrovnaný, vychovaný, dobře hlídá. Nevhodný do smečky i k jiným zvířatům. Hodí se pro zkušeného člověka a znalce plemene. Hodí se na hlídání i jako společník.

Ťapinka

01a30635-ffb3-4583-ab20-76a60eea3e90.jpeg

Fena, kříženec menší velikosti, věk asi 3-4 roky. Je hodná, mazlivá, nekonfliktní. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem.

Bill

5.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1-2 roky. Je hodný, ale údajně ho majitel mlátil a choval se k němu dost nevybíravě. Pes ze z počátku bojí a může být agresivní ze strachu. Pes pouze pro znalce plemene. Pes má údajně patřit majiteli z Rotavy.

Kangalové

kangal-2.jpg

asi dvouletý pes- čipovaný, neregistrovaný v ČR

kangal-5.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty!

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi jsou ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány.

Haidy

fena.jpg

Fena, kangal, věk? Byla nalezena spolu se psem stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pouze pro velmi zkušené a znalce plemene! Psi jsou ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány. Čipovaná, neregistrovaná v ČR.

Rolf

zrzavej.jpg

Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, z počátku nedůvěřivý. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Byl nalezen opuštěný v Aši. Majitelka je z Františkových Lázní, psa nechce.

Sorbon

stazeny-soubor.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání.

Ken

dsc_0289.jpg

Z ašské smečky- vůdce. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, ale velmi bázlivý, zanedbaný.

Dája

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Mají vnitřní i vnější parazity.

Nelin

dsc_0293.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je plachý, velmi bázlivý, nesocializovaný, zanedbaný.

Bobina

dsc_0264.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk Je slepá- na 1 oko. Myslím si, že je to tím, že všichni psi jsou příbuzní a křížili se mezi sebou. Je velmi plachý, zanedbaný.

Keny

dsc_0261.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, mladý (1 rok?). Je velmi vystresovaný, nesocializovaný.

Polina

dsc_0312.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk? Je vystresovaná, nesocializovaná.

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 10-12 měsíců. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid.  

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji.

Ralf

dsc_9461.jpg

Pes, kříženec střední velikosti. Nalezen opuštěný v Aši. Přišel velmi vystresovaný, agresivní ze strachu. Byl také velmi zanedbaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Nemá rád určitý typ lidí.

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 3 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 4 roky. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 9 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný.

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 11 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde