Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

Máša

fena2.jpg

Fena, kříženka větší velikosti, věk asi 3 roky. Je hodná, klidná, bezproblémová, po štěňatech. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Její majitelka se odstěhovala a úmyslně ji opustila. Majitelku řeší ŽP Aš.

Tara 

fena.jpg

Fena, kříženec větší velikosti, věk asi 4 roky. Je hodná, ve smečce dominantní. Hodí se k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Fena má čip,majitel se zjišťuje. Na krku měla řetěz  s zamčeným zámkem.

Fred

fred.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk 7 let. Zemřela mu panička. Je hodný klidný vychovaný, zdravý. Hodí se ke starším lidem, kteří by s ním chodili na procházky a poskytli mu dostatek lásky. Hodí se do bytu i k domu se zahradou.

Kat

kat.jpg

Pes, pitbul?, věk asi 1,5-2 roky. Neustále vrčí. Byl předán MP, jako údajně nalezený. Pes vhodný pouze pro zkušené a znalce plemene. Vhodný do bytu i k domu se zahradou. Je agresivní na psy.

Brit

brit.jpg

Pes, kříženec, věk asi 3 roky. Byl nalezen v Kynšperku nad Ohří. Je ve velmi špatném zdravotním stavu, zřejmě ho srazilo auto. Je velmi hodný a trpělivý. Zdravotní stav Brita se zlepšil a je na tom mnohem lépe. Majitel o psa nemá zájem.

Nelinka

fena.jpg

Fena, kříženec malé až střední velikosti, starší. Po celém těle  má nádory. Je hluchá, proto někdy reaguje agresivně. Byla nalezena údajně před halou chebského nádraží.

ml-zlaza.jpg

mléčná žláza

ucho.jpg

ucho

Sára

sara.jpg

Fena, AST věk 6-7 let. Nalezena v Podhradu. Údajně je majitel již delší dobu ve výkonu trestu a fena je evidentně po štěňatech. Hodí se do bytu i k domu se zahradou.

Felix

felix.jpg

Pes, kříženec menší velikosti, věk asi 1 rok. Jmenuje se Felix. Je hodný, bezkonfliktní. Psů se bojí. Hodí se do bytu. Hodí se k dětem. Má nemocné oční víčko. Zřejmě proto se ho někdo zbavil.

Zůza

zuza.jpg

Fena, kříženec, věk asi 2 roky. Byla přivázána u útulku. Je velmi vystresovaná, agresivní ze strachu. K dětem zatím nedoporučuji. Bude trvat delší dobu než bude znovu věřit lidem. Hodí se do bytu i k domu se zahradou.

Jůlinka

julinka.jpg

Fena, kříženec, věk asi 7-8 let. Je hodná, zvyklá v bytě. Její majitel se o ni nemohl ze zdravotních důvodů dále starat. 

Gaston

05b4d3ca-f897-4d8e-8d30-85b24d47f67a.jpeg

Pes, RTW, věk 4 roky. Je vyrovnaný, vychovaný, dobře hlídá. Nevhodný do smečky i k jiným zvířatům. Hodí se pro zkušeného člověka a znalce plemene. Hodí se na hlídání i jako společník.

Bill

5.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1-2 roky. Je hodný, ale údajně ho majitel mlátil a choval se k němu dost nevybíravě. Pes ze z počátku bojí a může být agresivní ze strachu. Pes pouze pro znalce plemene. Pes má údajně patřit majiteli z Rotavy.

Kangalové

kangal-2.jpg

asi dvouletý pes- čipovaný, neregistrovaný v ČR

kangal-5.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty!

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi jsou ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány.

Haidy

fena.jpg

Fena, kangal, věk? Byla nalezena spolu se psem stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pouze pro velmi zkušené a znalce plemene! Psi jsou ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány. Čipovaná, neregistrovaná v ČR.

Rolf

zrzavej.jpg

Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, z počátku nedůvěřivý. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Byl nalezen opuštěný v Aši. Majitelka je z Františkových Lázní, psa nechce.

Sorbon

stazeny-soubor.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání.

Ken

dsc_0289.jpg

Z ašské smečky- vůdce. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 3 roky. Je hodný, ale velmi bázlivý, zanedbaný.

Dája

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Mají vnitřní i vnější parazity.

Nelin

dsc_0293.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, věk asi 1 rok. Je plachý, velmi bázlivý, nesocializovaný, zanedbaný.

Bobina

dsc_0264.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk Je slepá- na 1 oko. Myslím si, že je to tím, že všichni psi jsou příbuzní a křížili se mezi sebou. Je velmi plachý, zanedbaný.

Keny

dsc_0261.jpg

Z ašské smečky. Pes, kříženec střední velikosti, mladý (1 rok?). Je velmi vystresovaný, nesocializovaný.

Polina

dsc_0312.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti, věk? Je vystresovaná, nesocializovaná.

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 10-12 měsíců. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid.  

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji.

Ralf

dsc_9461.jpg

Pes, kříženec střední velikosti. Nalezen opuštěný v Aši. Přišel velmi vystresovaný, agresivní ze strachu. Byl také velmi zanedbaný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Nemá rád určitý typ lidí.

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 4 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 5 let. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 10 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný.

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 12 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde